
Suzuki Ignis - 1.3-16V Special Airco , Goed Onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 164.657 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-NB-SJ |
| Datum deel 1 | 30-07-2003 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 855 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 362 x 160 x 154 cm
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieur: Donkerblauw, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter (leder)
Exterieur
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
Autocentrum JDS/RIP. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 1700.
Op zaterdag van 9.00 tot 16.00.Wij zijn gevestigd op Hoofdweg oostzijde 1976. 2158 MC Buitenkaag.
Makkelijk bereikbaar vanaf de afslag A44 2 km .
Als deze tijden niet uit komen voor u kunt u altijd contact op nemen voor een afspraak.
Dit kan via de mail info@autocentrumjds.nl het kan ook telefonisch met het nummer 0252-543900 of stuur ons een bericht via whatsapp met het nummer 0627495843
Inruil is bij ons ALTIJD mogelijk.We kunnen via mail of Whatsapp al een bod uit brengen.
Via Whatsapp kunt u ons bereiken op 0627495843
U ben ook van harte welkom om gewoon een kijkje te nemen de koffie staat altijd klaar voor u.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























