
Suzuki Ignis - NIEUWE APK
Algemeen
| Prijs | € 1.740 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 175.039 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-HV-DZ |
| Datum deel 1 | 20-12-2001 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 890 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2001
Referentienummer: 10603
Maten
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 74 - € 82 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bagagedek
Interieur & Comfort
- achterbank verstelbaar
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen a (leder)
- in delen neerkl. achterb.
- stoel best. hoogte verst.
Veiligheid & Techniek
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
VOOR ALLE ADVERTENTIES : WWW.HORSMANSAUTO.NL
TEL VOOR EEN AFSPRAAK :
LOCHT 54
6466 GW KERKRADE
TEL. 045-5114324 / 0639215356
Kerkraderweg 301
6416 CH HEERLEN
TEL. 045-5119730 / 0639215356
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































