
Suzuki Jimny - 1.3 Exclusive
Algemeen
| Prijs | € 10.940 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 104.233 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GDV-09-K |
| Datum deel 1 | 07-10-2009 (import) |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Suzuki Jimny 1.3 Exclusive
- Kenteken: GDV-09-K
- Merk: Suzuki
- Model: Jimny
- APK tot: 10-09-2026
- Tellerstand: 104233 KM
- Carrosserievorm: Terreinwagen
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1328 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M13A
- Vermogen: 63 kW / 86pk
- Ledig gewicht: 1045 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ben jij op zoek naar een robuuste, wendbare en stijlvolle 4x4 die je overal brengt? Dan is deze Suzuki Jimny 1.3 Exclusive perfect voor jou! Deze iconische off-roader combineert klassiek design met moderne gemakken en is klaar voor elk avontuur.
Hoeveel kost een Suzuki Jimny verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























