
Suzuki Jimny - 1.3 JLX 2 x 4x4 EXPORT CROSS HOBBY
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | Augustus 2003 |
| Kilometerstand | 186.308 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-NF-GS |
| Datum deel 1 | 22-08-2003 |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1298 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Beige |
| Oorspronkelijke kleur | Beige |
| Gewicht | 1020 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | oktober 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 205/70 R15
Topsnelheid: 140 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.420 kg
Afmetingen (LxBxH): 363 x 160 x 166 cm
Wielbasis: 225 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
2 x Suzuki Jimny 4x4 metaltop te koop, beide met 1.3 kettingmotor en in technisch goede staat.
Auto's zijn afgekeurd op roestvorming, de groene is er wat erger aan toe dan de beige (deze is met een dagje lassen wel gekeurd te krijgen)
Beige: 2003, 185.000km, start vlot en rijdt/schakelt gewoon prima
Groene: 2007, 171.000km, nieuwe koppeling, start vlot en rijdt/schakelt prima (bak ook stil)
Prijs € 3750,- per stuk samen, dus € 7500,-
Zijn ook los te koop, dan gelden andere prijzen
Export mogelijk
7/7 Testrijden en tenaamstellen tot 21u
24/7 Direct antwoord op uw vraag, ook via Wapp 0620766590
Hoeveel kost een Suzuki Jimny verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























