
Suzuki Swift - 1.2 Exclusive dealeronderhouden swift met lage km stand/93073
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 93.073 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-PGK-8 |
| Datum deel 1 | 28-01-2011 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 920 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - jan. 2011
Modelcode: FZ/NZ
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 172 x 151 cm
Wielbasis: 243 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: H.O.V. Automobielen Stobbeweg 1 2461EX TER AAR, NL 0172609704 http://www.hovautomobielen.nl info@hovautomobielen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuur leder
= Bijzonderheden =
OK, hij is niet groot. Maar u zult staan te kijken van het comfort dat deze Suzuki Swift te bieden heeft. Elke centimeter ademt ruimte! Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Met deze Suzuki is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. In deze auto profiteert u onder andere ook van: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Deze Suzuki is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Suzuki Swift heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Suzuki Swift Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























