
Suzuki Swift - 1.2 Exclusive EASSS-Clima-Cruise-Navi-NAP
Algemeen
| Prijs | € 7.399 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 116.730 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-PGV-2 |
| Datum deel 1 | 21-01-2011 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 385 x 170 x 151 cm
Wielbasis: 243 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
Overig
- APK
- derde remlicht
- hoofdsteunen voor en achter
- nationale autopas
- ruitenwisser achter
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Al onze auto's worden technisch nagelopen, met nieuw APK en gepoetst afgeleverd. Bij ons bent u zeker van een goede service en kwaliteit. Heeft u een leuke auto gezien bij ons en wilt bezichtigen? U bent zonder afspraak welkom bij ons tijdens de openingstijden om de auto te bezichtigen en eventueel een proefrit te maken.
Openingstijden:
Ma-Vr 10:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
Zondag Op afspraak
Neemt u ook een kijkje op al onze andere advertenties?
*INRUIL MOGELIJK !
*Tenaamstelling op locatie.
*Financiering mogelijk op al onze auto’s.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























