
Suzuki Swift - 1.2 Extra *Carplay* Stoelverw.|All-seasons|Cruise|Navi|BT
Algemeen
| Prijs | € 9.940 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 124.812 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-274-SF |
| Datum deel 1 | 15-02-2017 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 385 x 170 x 150 cm
Wielbasis: 243 cm
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Direct mee (zonder meerprijs): Neem de auto direct mee in de huidige -technische staat tegen een scherpe prijs.
Dit afleverpakket bevat: Auto gereinigd, Geldige APK, Tenaamstelling / E.V.T. Vrijwaring inruilauto, Vloeistoffen-controle
- Basis (€ 599): Ga voor zekerheid! Wij lopen de auto volledig na, voeren een kleine onderhoudsbeurt uit, voorzien de auto van een nieuwe APK en verhelpen eventuele mankementen voor aflevering! Vervolgens geniet u van 6 maanden of 10.000 Km A&J Huisgarantie op de motor & versnellingsbak.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (6 maanden garantie); 6 maanden of 10.000Km A&J Huisgarantie, Kleine onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties, Min. 1/4 tank brandstof, Nieuwe APK, Volledige poetsbeurt, Volledige technische controle / Rijklaar maken
- Uitgebreid (€ 899): Ga voor EXTRA zekerheid! Wij lopen de auto volledig na, voeren een grote onderhoudsbeurt uit, voorzien de auto van een nieuwe APK en verhelpen eventuele mankementen voor aflevering! Vervolgens geniet u van 12 maanden of 20.000 Km A&J Huisgarantie op de motor & versnellingsbak.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie); 12 maanden of 20.000Km A&J Huisgarantie, Grote onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties, Min. 1/4 tank brandstof, Nieuwe APK, Volledige poetsbeurt, Volledige technische controle / Rijklaar maken
- Bovag (€ 1.199): BOVAG Garantie biedt 12 maanden zekerheid bij aankoop van een occasion via een BOVAG-bedrijf. Het dekt kosteloos herstel van gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop en ontstaan tijdens normaal gebruik, inclusief onderdelen en manuren. U kunt voor diagnose / reparaties terecht bij elk BOVAG-bedrijf!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; 12 Maanden Bovag-garantie, BOVAG-afleverbeurt, Min. 1/4 tank brandstof, Nieuwe APK, Volledige poetsbeurt, Volledige technische controle / Rijklaar maken
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Android Auto
- Apple Carplay
- Carplay
- isofix
= Bijzonderheden =
*Apple Carplay / Android Auto!*
*Alcantara / Leder!*
*Stoelverwarming!*
*All-season banden!*
Na de zoveelste meeting komt u helemaal fit thuis met deze uitstekende zakenauto. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de complete uitrusting van deze auto hoort ook stoelverwarming. Tot de uitrusting van deze Suzuki behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Veilig en handig: het audiosysteem laat zich bedienen vanaf het stuur. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze auto is voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Suzuki Swift samen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Deze Suzuki Swift komt uit 2017, werd geleverd van 01-06-2013 tot 30-06-2014 en kostte toen € 18.751,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2023 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 69 kW (94 PK) en een cilinderinhoud van 1242 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 165 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,0 liter per 100 km en hij weegt 935 kg. De APK is geldig tot 31-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
-Dinsdag & Donderdag koopavond van 19:00 tot 22:00!
-Voor uitgebreidere / scherpere foto's kunt u op onze website terecht!
Onze advertenties worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























