
Suzuki Swift - 1.2 S-Edition EASSS | 5-Deurs + Airco nu € 5.975, -
Algemeen
| Prijs | € 5.975 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 169.646 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZP-496-K |
| Datum deel 1 | 03-03-2015 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 385 x 170 x 151 cm
Wielbasis: 243 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Side-skirts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overig
- 2 sleutels
Welkom bij Autofarm Sybrandaburen B.V.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
it Lange Ein 13
8647 SB Sybrandaburen
Telefoon: 0515 - 52 16 51
Whatsapp: 06 - 82 35 80 57
info@autofarm.nl
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![MINI Cooper - 1.5 136pk 5-drs Aut. [ LED Navi Airco PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886950/240x180/mini-cooper-1-5-136pk-5-drs-aut-led-navi-airco-pdc.jpg)



