
Suzuki Swift - 1.2 Select dealer onderhouden | navi | achteruitrijcamera | stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 12.850 |
| Bouwjaar | Januari 2018 |
| Kilometerstand | 47.291 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RP-374-P |
| Datum deel 1 | 13-01-2018 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 815 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - dec. 2018
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 174 x 148 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Goois Autoteam Nijverheidsweg 9 1271EA HUIZEN, NL 035-2008200 http://www.gooisautoteam.nl info@gooisautoteam.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- lichtmetalen velgen 17 inch
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- bluetooth verbinding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie via Apple Car Play
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- incl boekjes
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Werkelijk prachtige en dealer onderhouden Suzuki Swift. De auto heeft leuke opties zoals navigatie via Apple play, achteruitrijcamera en een stoelverwarming. Deze auto kan direct worden afgeleverd. Inruil en financiering mogelijk. U bent welkom bij Goois Autoteam, gevestigd in midden Nederland.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































![Renault Clio - 1.2 16V Sport [ Nieuwe Distr-riem Navigatie Bluetooth Airco Cruise Control ]](https://cdn.autowereld.nl/I760752181/240x180/renault-clio-1-2-16v-sport-nieuwe-distr-riem-navigatie-bluetooth-airco-cruise-control.jpg)








