
Suzuki Swift - 1.2 Select GT Sport Smart Hybrid *SPORT UITLAAT/ STOELVERWARMING/ PARKEERCAMERA
Algemeen
| Prijs | € 15.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 21.501 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-073-TD |
| Datum deel 1 | 15-10-2020 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 825 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Longobardenweg 21
5342PL Oss
0412-643355
https://www.oostendorpautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2024
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxB): 384 x 174 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK
- Suzuki tot 10 jaar occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Dit voertuig heeft sowieso 12 maanden BOVAG garantie en na elke volledige onderhoudsbeurt bij een erkende Suzuki-dealer wordt de garantie met één jaar verlengd tot de auto 10 jaar oud is (tot 200.000 kilometer). Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Suzuki tot 10 jaar occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Nieuwe APK; 1 jaar gratis Suzuki pechhulp in heel Europa, Nieuwe APK bij aflevering, Tot 10 jaar garantie of 200.000km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteruitrijcamera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- Dakspoiler
- lederen stuurwiel
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur (MET)
- Sportuitlaat
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- telefoonintegratie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Suzuki Swift stelt zich graag aan u voor! De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 21501 Hij rijdt lekker, deze Suzuki. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. In deze Suzuki profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en sportuitlaat.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Het audiosysteem (met dab-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Longobardenweg 21 Oss. Bij Oostendorp Toyota Oss gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































