
Suzuki Swift - 1.2 Select Hybrid Automaat ( Apple Carplay / Android auto )
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Prijs excl. BTW | € 18.259 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 6.082 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHT-39-J |
| Datum deel 1 | 10-06-2025 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 932 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 666
Technische informatie
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 10-06-2031
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): Vakgarage premium afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Vakgarant Premium Occasion; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- bagagedek
- dakspoiler
- kleur parelmoer
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur parelmoer
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij mogen het niet zeggen, daar deze auto bijna 1 jaartje jong is, maar eigenlijk is de auto nieuw! Met slechts 6.000 kilometer hebben wij deze Swift automaat speciaal op de kop weten te tikken.
De auto is nieuw geleverd in juni 2025, en staat inmiddels bij ons in Katwijk klaar voor de nieuwe eigenaar.
Voorzien van alle mogelijke luxe die u maar kunt bedenken, camera, diverse veiligheidssystemen, adaptieve cruise controle, parkeersensoren en nog veel meer.
In de metallic donkergrijze kleur komt deze auto zowel sportief- als elegant over.
Wij zien u heel graag bij ons in de showroom!
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































































