
Suzuki Swift - 1.2 Select Smart Hybrid
Algemeen
| Prijs | € 23.949 |
| Prijs excl. BTW | € 20.070 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 17.093 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KBV-67-B |
| Datum deel 1 | 29-01-2025 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 932 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Hulzenseweg 22
6534AN Nijmegen
024-3590500
https://www.oostendorpautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 4608
Technische informatie
Koppel: 108 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.389 kg
Afmetingen (LxB): 386 x 174 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK
- Suzuki tot 10 jaar occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Dit voertuig heeft sowieso 12 maanden BOVAG garantie en na elke volledige onderhoudsbeurt bij een erkende Suzuki-dealer wordt de garantie met één jaar verlengd tot de auto 10 jaar oud is (tot 200.000 kilometer). Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Suzuki tot 10 jaar occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Nieuwe APK; 1 jaar gratis Suzuki pechhulp in heel Europa, Nieuwe APK bij aflevering, Tot 10 jaar garantie of 200.000km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- Flame Orange Pearl Metallic (ZWD)
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































