
Suzuki Swift - 1.2 Select Stoelverwarming 16'' Elec. ramen Isofix
Algemeen
| Prijs | € 8.550 |
| Prijs excl. BTW | € 7.103 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 179.715 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 augustus 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | SR-642-L |
| Datum deel 1 | 22-08-2017 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 740 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - dec. 2018
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.365 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 53 - € 58 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Waarom deze Suzuki Swift zo populair is? Dat is echt niet zo moeilijk. Want hij heeft heel wat fijne extra's verstopt in z'n handige formaat. En heerlijk laag in verbruik, wegenbelasting en verzekering. In deze Suzuki vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. Tot de uitrusting van deze Suzuki behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Het audiosysteem bedient u met knoppen op het stuur. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































