
Suzuki Swift - 1.2 Stijl Smart Hybrid Airco/ Clima Camera LM velgen Navi/ Carplay stoelverwarming Dode ho
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 80.084 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JZP-68-Z |
| Datum deel 1 | 11-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 840 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | oktober 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 174 x 148 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
CO₂-uitstoot: 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Afleverpakket 6 maanden: Deze auto word geleverd met afleveringsbeurt, APK, 6 maanden huis Garantie, tenaamstelling en een NAP (Import Auto's uitgesloten bij NAP).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Occasions vanaf € 7.500 worden standaard afgeleverd met afleveringsbeurt, APK, 6 maanden huis garantie en een NAP (NAP uitgezonderd bij Import voertuigen).
Wij berekenen dus GEEN afleveringskosten etc op onze gebruikte auto's.
Occasions jonger dan 12 jaar in de prijsklasse € 3.500 - € 7.500 Euro worden standaard geleverd met APK en 3 maanden garantie.
Alle andere auto's worden geleverd met nieuwe Apk keuring.
De tenaamstelling word geregeld bij aflevering en hier worden geen kosten voor berekend.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































