
Suzuki Swift - 1.2 Style EASSS, NL auto, Dealer onderhouden, Lage km stand, Airco, Cruise, 16 inch lichtm
Algemeen
| Prijs | € 9.995 |
| Bouwjaar | Januari 2016 |
| Kilometerstand | 54.799 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HT-008-S |
| Datum deel 1 | 15-01-2016 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - mrt. 2017
Modelcode: FZ/NZ
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 397 x 172 x 150 cm
Wielbasis: 243 cm
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: V.O.F. van Steenbergen Langesteeg 31a 6721NB BENNEKOM, NL 0318419189 http://www.autofirst-vansteenbergen.nl info@autofirstvansteenbergen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Side-skirts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
LEUKE uitvoering .. het FRAAIE vernieuwde model ... mooie en complete uitvoering ..
NL auto ... 54.799 Km .. met Boekjes en NAP Teller Rapport...Volledig dealer onderhouden
FRISSE uitstraling .. Kindvriendelijke 5 Deurs uitvoering .. LAGE Km stand .. en zijn zo BETROUWBAAR
BETROUWBAAR .. ZUINIG .. COMFORTABEL .. SUBLIEME WEGLIGGING .. iets HOGERE INSTAP --- HOGERE overzichtelijke ZIT --- Makkelijk UITSTAPPEN
FIJNE Comfort en Veiligheids verhogende extra,s .. BEHAALDE de maximale 5 sterren in de Crashtests
ZONWERENDE ramen
HELDERE Koplampen met hoogte verstelling .
DONKERGRIJS metallic .. Bumpers .. Spiegels ... en de Achterspoiler .. zijn OOK in KLEUR
...... VOOR ... BETERE en MEERDERE Foto's .. en een INDRUK van ons allround .. Bovag aangesloten .. Familie bedrijf .. BELEEFD aanbevolen www.autofirst-vansteenbergen.nl
FRAAIE bekleding .. de zijkanten zijn Zwart leer .. rug en zitvlak grijs Alcantara
SPORT cq Comfort Stoelen ... met verwarming ... Bestuurdersstoel met HOOGTE verstelling
RVS instaplijsten met logo op de dorpels
ACHTERBANK is in ongelijke delen NEERKLAPBAAR ... en voorzien van ISOFIX aansluitingen
FLINKE Bagageruimte
SUZUKI SWIFT .. 1.2 Bandit EASSS .. 5 Deurs .. 66KW .. 90PK
Bj...15---01---2016
APK... nieuw voor aflevering
ONDERHOUDSVRIJE Distributie ketting
AIRCO .. Brrrrrrrrrrrr
CRUISE control
STUURBEKRACHTIGING ... LEDEREN multifunctioneel stuur met bediening van de Audio en Cruise .. tevens met HOOGTE verstelling
ELECTRISCHE ramen voor en achter
ELECTRISCH verstelbare BUITENSPIEGELS
CENTRALE Deurvergrendeling met afstandsbediening
PANIEK vergrendeling
ALARM klasse 1 ... START Blokkering
2 SLEUTELS
AUDIO met CD speler
USB aansluiting
BOORDCOMPUTER
TOERENTELLER ... een MUST voor het BEHOUD van de motor ... en om Brandstof te Besparen
ZONNEKLEPPEN beide met Spiegels
BEKERHOUDERS voor en achter
ABS Remsysteem ... Anti blokkeer Systeem
ASR .. Anti doorslip regeling
ESP .. Stabiliteits progamma
BAS .. Brake assist system
8 AIRBAGS
5 HOOFDSTEUNEN met verstelling
4 GORDELS voor met HOOGTE verstelling
3e REMLICHT
ACHTERRUITWISSER
ISOFIX
LICHTMETALEN 15 inch Sportwielen met goede Continental banden
Deze prijs is op basis van een meeneemprijs .. Dit is inclusief:
• Minimaal 10 maanden APK.
. 3 maanden garantie
• Exterieur gepoetst en Interieur gereingd.
• Eventuele lak inperfecties bijgewerkt.
• Uitgebreide Technische controle.
• Onderhoudsbeurt wanneer nodig
Voor aanvullende garanties kunt U terecht op onze website www.autofirst-vansteenbergen.nl
Mochten er desondanks toch verschillen bestaan in de specificaties zoals in de advertentie weergegeven en de daadwerkelijke uitrusting van de auto dan kunnen hieraan geen rechten worden ontleend
BEZOEK sowieso onze WEBSITE om een INDRUK van Ons BEDRIJF te krijgen ... en voor de vele en betere FOTO'S ...... ONZE auto's zijn 90% afkomstig ... van DEALER bedrijven ... ALTIJD met NAP AUTOPAS .... en veelal met ONDERHOUDSBOEKJE/Historie ....
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























