
Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybrid Keyless - Dodehoek - Carplay
Algemeen
| Prijs | € 19.400 |
| Prijs excl. BTW | € 16.215 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2025 |
| Kilometerstand | 31.379 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 februari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHZ-19-V |
| Datum deel 1 | 27-02-2025 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 894 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kerkweg 34
3628AP Kockengen
0346-241202
https://www.autobedrijfverhoek.nl/occasions/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 740
Technische informatie
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 165 km/u
Wielbasis: 245 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 895): Afleverpakket 12mnd Bovag - Personenwagen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); U kunt kiezen voor ons afleverpakket van 895 euro. In dit pakket zit: Onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema, APK, 12 maanden BOVAG garantie en een volle tank brandstof.
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- chroom delen interieur
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
U kunt kiezen voor ons afleverpakket van 895 euro. In dit pakket zit: Onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema, APK, 12 maanden BOVAG garantie en een volle tank brandstof.
Deze optielijst is zorgvuldig opgesteld, echter er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Als er opties zijn die uw beslissing tot aankoop kunnen beïnvloeden, gelieve dit goed te controleren tijdens uw bezichtiging of neem contact met ons op om de opties door te nemen.
U bent altijd welkom voor een bezichtiging en een proefrit.
Inruil en financiering is bij ons mogelijk.
Bezichtiging (binnen) 's avonds op afspraak mogelijk
Wij zien u graag op Kerkweg 34 in Kockengen (Kockengen ligt tussen Amsterdam en Utrecht).
Autobedrijf Verhoek B.V.
Kerkweg 34
3628AP Kockengen
0346-241202
Openingstijden Verkoop
ma - vrij 8:00 - 18:00
za 8:00 - 17:00
zo Gesloten
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































