
Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybrid rijklaar incl garantie
Algemeen
| Prijs | € 18.999 |
| Bouwjaar | Februari 2023 |
| Kilometerstand | 69.614 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJS-11-X |
| Datum deel 1 | 06-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 900 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - apr. 2024
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 2 kW (3 PK)
Vermogen brandstofmotor: 61 kW (83 PK)
Koppel: 107 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 37 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.375 kg
Afmetingen (LxBxH): 386 x 175 x 148 cm
Wielbasis: 245 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De Occasion Dealer Arnesteinweg 39-41 4338PD MIDDELBURG, NL 0118633260 http://www.deoccasiondealer.nl info@deoccasiondealer.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur rood
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
Onze voertuigen worden geleverd met minimaal 1 jaar APK, Volledige Garantie , Onderhoudsbeurt, Poetsbeurt en Tenaamstelling.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































