
Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybride ( 1e eigenaar / apple carplay - android
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 53.457 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-623-SX |
| Datum deel 1 | 29-08-2019 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 825 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2019 - feb. 2021
Referentienummer: 662
Technische informatie
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): Vakgarage premium afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Geen BOVAG 40-Puntencheck; Geen BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant Premium Occasion; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- smartphone integratie
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless start
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Suzuki Swift 2019 – Jong gebruikt, compleet uitgerust en zuinig!
Ben je op zoek naar een betrouwbare, moderne en zuinige hatchback? Dan is deze Suzuki Swift precies wat je zoekt!
Deze jong gebruikte auto uit 2019 verkeert in nette staat en heeft slechts 53.000 kilometer gereden.
Belangrijkste kenmerken:
• Bouwjaar: 2019
• Kilometerstand: 53.000 km
• Adaptieve cruise control
• Apple CarPlay
• Achteruitrijcamera
• Zuinige en betrouwbare motor
• Comfortabel en sportief rijgedrag
• Compact van buiten, verrassend ruim van binnen
De Swift staat bekend om zijn lage gebruikskosten, fijne wegligging en moderne uitstraling. Dankzij de aanwezige opties geniet je van extra comfort en veiligheid tijdens iedere rit. Met Apple CarPlay verbind je eenvoudig je smartphone voor navigatie, muziek en handsfree bellen, terwijl de achteruitrijcamera parkeren een stuk makkelijker maakt.
De auto is netjes onderhouden. Een ideale auto voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of het plannen van een proefrit!
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































































