
Tesla Model 3 - Standard RWD Plus 60 kWh Aut. Pano|1e Eig|Leder|AutoPilot|Cam|LMV
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Prijs excl. BTW | € 14.835 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 127.827 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-732-BV |
| Datum deel 1 | 10-12-2020 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 175 kW (238 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1725 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 370 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.139 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 185 x 144 cm
Wielbasis: 288 cm
Accu
Accu: 55 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 77 km actieradius per uur, compleet vol in 15 uur en 16 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 527 km actieradius per uur, compleet vol in 2 uur en 30 minuten
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,864864864865 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Verwarmde voorstoelen
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Keyless entry
- LED mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonome parkeerfunctie
- Autopilot
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- 1e eigenaar
- achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- DAB-radio
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- LED koplampen
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Oplaadmogelijkheid
- rijstrooksensor
- Rondomzicht-camera
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerpen van de Tesla Model 3 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Het glazen panoramadak geeft ook doordeweeks een vakantiegevoel. Wat een licht en zicht! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. De sensor van de keyless entry herkent u van dichtbij en ontgrendelt de auto alvast voor u. Vergeet uw autosleutels! Met de keyless start instappen en starten is veel makkelijker. U bent in deze Tesla ook voorzien van dashboard met spraakbediening, DAB ontvangst en automatisch dimmende buitenspiegels.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Deze Tesla Model 3 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Tesla Model 3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























