
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Dynamic | Rijklaar | DAB+ | Cruise | Bluetooth | Camera | Stoelverwarming | Cli
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 44.697 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 14-12-2018 (import) |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood parelmoer |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 345 kg |
| Trekgewicht onger. | 345 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2015 - mrt. 2018
Technische informatie
Koppel: 142 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Tolman Drachten B.V. De Roef 17 9206AK DRACHTEN, NL 0512334900 http://www.tolman.nl verkooptoyota@tolman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
GENOEMDE PRIJS IS RIJKLAAR. Auto's boven € 4.500,- worden afgeleverd met: Bovag-garantie, Onderhoudsbeurt, min. 1 Jaar APK en Mobiliteitsgarantie. Bij ons GEEN afleverkosten!
Autobedrijf Tolman is het adres voor uw Toyota en is tevens gespecialiseerd in de merken Hyundai en Fiat. ***Toyota garantie: Net als iedere andere occasion wordt ook een Toyota geleverd met Bovag-garantie. Hierna heeft u op een Toyota tot 10 jaar of 200.000km garantie, zolang uw auto bij Toyota in onderhoud is. Wanneer u het fabrieksonderhoudsschema volgt ontvangt u automatisch deze garantie. Na elke onderhoudsbeurt wordt er voor 1 jaar of 15.000km garantie afgegeven, totdat uw auto 10 jaar is of 200.000 kilometer heeft gereden.***
Ondanks de grote zorg die wij besteden aan onze advertenties zijn druk- en zetfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























