
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Executive 3 MND GAR | NAVI | CLIMA | CRUISE CONTROL |
Algemeen
| Prijs | € 11.900 |
| Bouwjaar | Juni 2016 |
| Kilometerstand | 172.610 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJK-41-V |
| Datum deel 1 | 01-06-2016 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1310 kg |
| Trekgewicht max | 345 kg |
| Trekgewicht onger. | 345 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2015 - apr. 2018
Referentienummer: 2116
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Accuconditie: 0%
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 18.00 kW
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- aux-ingang
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
- USB-aansluiting
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen wielen (17")
- mistlampen voor
- Ruitenwisser achter met sproeier
Extra
- Trekhaak met afneembare kogel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- Bagageafdekking
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- Koplampsproeiers
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- Gordijnairbags voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- startknop
- Stuurbekrachtging
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
APK 06-2027
goed onderhouden auto, met NAP KM-GARANTIE, AANGELOTEN BIJ NAP , alle keuringen toegestaan, 3 -mnd gar/inruil/finan. mogelijk, 6 - 12 MND GARANTIE VANAF 199,- MOGELIJK MET ONBEPERKTE KM .De Run 5107 5503 LV te Veldhoven. Altijd mobiel bereikbaar 06 55360127 OP BIEDINGEN ZONDER TEL.NR WORDT NIET GEREAGEERD
KIJKT U OOK EENS NAAR ONZE NIEUWE VOORRAAD ELECTRISCHE VOERTUIGEN ZOALS 45 KM-AUTO'S / TRIKE'S VOOR MINDER VALIDEN EN MODERNE BESTUURDERS, ELECTRISCHE SCOOTERS ( MET O.A. BOSCH MOTOR EN SAMSUNG ACCU ), SCOOTMOBIELEN , ELECTRISCHE CITY-CAR CARGO PICK-UP VOOR IN GROTE OVERDEKTE HALLEN O.A. ( ZIE ADVERTENTIE VIGOURUS 1500 IN ONZE VOORRAADLIJST )
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























