
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Executive - PANORAMA - NIEUWE APK
Algemeen
| Prijs | € 8.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 218.703 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-841-P |
| Datum deel 1 | 02-06-2014 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | december 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 176 x 146 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 91 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
oyota Auris 1.8 Hybrid Executive
Bouwjaar 2014
Rijdt en schakelt prima !
Ziet er van binnen als buiten goed uit
Nieuwe jaar apk
2 Sleutels aanwezig !
Voor meer info kunt u gerust even bellen
BIJ ONS IS INRUIL ALTIJD MOGELIJK.
AUTO OP NAAM ZETTEN IS BIJ ONS OOK MOGELIJK.
ALLE EXPORTPAPIEREN REGELEN VOOR EXPORT NAAR HET BUITENLAND IS OOK MOGELIJK.
AUTO OVERSCHRIJVEN KAN OOK OP ZONDAG !!!
Bij serieuze interesse graag telefonisch contact opnemen op het telefoonnummer 0614238050. U bent uiteraard altijd van harte welkom om onze voorraad persoonlijk te komen bekijken.
Autobedrijf EURO2000 biedt vele diversiteit occasions.
Klik op BEKIJK OP ALLE ADVERTENTIES voor meer occasions. Gelieve te bellen voor eventuele informatie, Ga voor meer aanbod naar www.euro2000.nl
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























