
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Executive | Parkeer sensoren | Leder | Camera | Cruise | Clima | Stoelverm
Algemeen
| Prijs | € 14.945 |
| Bouwjaar | December 2015 |
| Kilometerstand | 16.432 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HN-656-P |
| Datum deel 1 | 31-12-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | juli 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 146 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Jansen Start & Smile (€ 275): Dit afleverpakket bevat: 1 Maand garantie op motor en versnellingsbak, Nieuwe APK, Technische inspectie, Tenaamstelling + vrijwaring, Vloeistof check, Wasbeurt binnen + buiten
- Jansen Zeker Weet (€ 495): Dit afleverpakket bevat: 6 maanden garantie op motor en versnellingsbak, 20 Liter brandstof, Nieuwe APK, onderhoudsbeurt volgens schema, Technische inspectie, Tenaamstelling + vrijwaring
- Jansen First Class (€ 750): Dit afleverpakket bevat: 12 Maanden garantie op motor en versnellingsbak, Luxe poetsbeurt, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Technische inspectie, Volle brandstoftank
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Jansen Mobility is een kleinschalig, universeel autobedrijf dat zich richt op autoliefhebbers die op zoek zijn naar hoogwaardige en betrouwbare occasions. Door ons persoonlijke en regionale karakter kennen we onze klanten en hun auto’s vaak goed, wat zorgt voor een vertrouwde en transparante service.
Bij Jansen Mobility kunt u terecht voor: in- en verkoop van auto’s, service, totaalonderhoud en schadeherstel. Bij grotere reparaties overleggen wij altijd eerst met u, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.
Kortom: voor een vertrouwd adres voor het kopen, onderhouden of repareren van uw auto bent u bij Jansen Mobility aan het juiste adres.
Voor eventuele interesse kunt u mij mailen naar info@jansenmobility.nl of bellen naar onderstaand nummer:
+31648585176
Graag voor een proefrit even bellen om teleurstellingen te voorkomen.
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































