
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Lease Pro Panodak Leder Camera Navi Xenon Led
Algemeen
| Prijs | € 10.900 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 176.838 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-521-SX |
| Datum deel 1 | 26-11-2013 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | december 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 146 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 91 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur parelmoer
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Voorzien van bijna alle opties!
IEDERE DONDERDAG GESLOTEN!!
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via ASM Autoservice Marten kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersonen zijn Marc Wijckmans bereikbaar op telefoonnummer: 06-36314567 of Edwin Bosmans bereikbaar op telefoonnummer 06-39893044 of via e-mail op info.bosmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-54343808
Omdat we veel onderweg zijn kan mail niet altijd worden beantwoord.
Bezichtiging van een voertuig alleen op afspraak.
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























