
Toyota Auris - 2.0 D-4D Dynamic Navi
Algemeen
| Prijs | € 2.650 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 222.164 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 11-GZT-8 |
| Datum deel 1 | 16-10-2008 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Toyota Auris occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Toyota Auris 2.0 D-4D Dynamic Navi
- Kenteken: 11-GZT-8
- Merk: Toyota
- Model: Auris
- APK tot: 12-04-2027
- Tellerstand: 222164 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 1AD-FTV
- Vermogen: 93 kW / 127pk
- Ledig gewicht: 1380 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 422 cm
- Hoogte: 1515 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 462 - 483 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- CD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
INRUIL MOGELIJK
LET OP OP AFSPRAAK GEOPEND
VOORKEUR GAAT UIT NA BELLEN OF WHATSAPP
JS Auto's
A.G. Bellstraat 53
7903 AD Hoogeveen
0630286332
info@jsautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























