
Toyota Avensis Touring Sports - 1.8 VVT-i Dynamic
Algemeen
| Prijs | € 15.450 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 129.055 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PL-232-J |
| Datum deel 1 | 01-07-2016 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1390 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - dec. 2017
Referentienummer: 30806
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 142 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij auto's boven de € 4.500,- hebben wij de mogelijkheid tot een afleverpakket.(tenzij anders aangegeven)
Kosten van dit pakket zijn € 500,- hiervoor krijgt de auto:
Beurt volgens schema,
nieuwe apk,
poetsen in en exterieur,
12 maand bovag garantie,
(benieuwd naar extra garantie? Vraag naar de evt. mogelijkheden)
algehele technische controle,
bij eigen merk ook een pechhulp service pas.
Kortom bij Misker is uw auto in de juiste handen!
Hoeveel kost een Toyota Avensis Touring Sports verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































