
Toyota Avensis Touring Sports - 1.8 VVT-i Lease Pro Panoramadak Navi Airco Stoelverwarming Camera Nieuwe Apk
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 209.302 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JH-967-X |
| Datum deel 1 | 13-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1370 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 482 x 181 x 148 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overig
- 2 Sleutels
- 5 deurs
- 18inch Velgen
- Achteruitrij camera
- Bluetooth
- Electrisch spiegels
- Glasdak
- NETTE BEKLEDING
- Schoon bekleding
- Verwarmd voorstoelen
= Bijzonderheden =
Hoe je auto's moet bouwen, weten ze bij Toyota maar al te goed. Zuinig, innovatief en duurzaam onderweg? 'Let's go places'! De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. Het luxeniveau in deze Toyota is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Maximumsnelheid? Even de cruise control instellen en u blijft perfect binnen de marges. Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Toyota Avensis Touring Sports heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Toyota u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding. In deze Toyota vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Hoeveel kost een Toyota Avensis Touring Sports verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























