
Toyota Avensis Wagon - 1.8 VVTi Luna Business
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Januari 2008 |
| Kilometerstand | 210.687 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-ZD-KZ |
| Datum deel 1 | 04-01-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | (209) |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2009
Referentienummer: 76056
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.820 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Alleen EXPORT of B2B: ALLEEN EXPORT
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























