
Toyota Avensis Wagon - 1.8 VVTi Luna Business Airco Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 244.895 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-GZZ-1 |
| Datum deel 1 | 20-10-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 472 x 176 x 153 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
We zijn geopend van maandag tot en met zaterdag van 09:-00 tot 17:00 geopend
Voor meer vragen of extra info, kunt u altijd bellen. Tel: 0651481792
Bezoek ons ook op onze website. www.riffiautos.nl
Adres: Hogelandseweg 15
6545 AC Nijmegen
WEGENS GROTE EXPORTORDER VELE MERKEN AUTO`S EN BEDRIJFSWAGENS GEZOCHT MET OF ZONDER SCHADE
MANKEMENTEN OF GEEN APK
Direct erkende RDW vrijwaringbewijs
snelle en correcte afhandeling
wij zijn elke dag bereikbaar ook avonds en in het weekend
EIGEN OPHAALDIENST DOOR GEHEEL NEDERLAND
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























