
Toyota Avensis Wagon - 2.0 VVTi Dynamic Business
Algemeen
| Prijs | € 7.000 |
| Bouwjaar | Maart 2013 |
| Kilometerstand | 282.845 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 24-ZVP-6 |
| Datum deel 1 | 09-03-2013 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1987 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | (1G3) |
| Gewicht | 1450 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Referentienummer: 76045
Technische informatie
Koppel: 196 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Lengte: 478 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 161 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Alleen EXPORT of B2B: ALLEEN EXPORT
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metallic lak (100)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- mistlampen voor
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































