
Toyota Avensis - 1.8 VVTi Luna 2007 Automaat Clima Goede betrouwbare auto
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 299.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 24 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-ZB-PD |
| Datum deel 1 | 24-12-2007 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 465 x 176 x 148 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
'Let's go places', zeggen ze bij Toyota. In de stad, op de snelweg - deze voelt zich overal thuis. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie.
Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Toyota wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Financiering van deze auto is bij ons altijd mogelijk. Zowel zakelijk als privé zijn de mogelijkheden aanwezig. Wij werken samen met verschillende financieringsmaatschappijen. Uw financiering kan al binnen 24 uur geregeld zijn. Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
ALLE INRUIL MOGELIJK
Carpoint Heerhugowaard
Pascalstraat 10A 1704RD Heerhugowaard
0687345010
Op de caravan-boulevard in Heerhugowaard vindt u ons in de straat van Theo Stet Caravans, campers en meubelen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Carpoint Heerhugowaard niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, spel- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Toyota Avensis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































































