
Toyota Avensis - 2.0 VVTi Executive | Leder | Cruise | Stoelverw | LM velgen | Elektr stoel
Algemeen
| Prijs | € 4.249 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 183.133 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-SP-DH |
| Datum deel 1 | 27-03-2006 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1305 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | februari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 176 x 148 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Deze originele Nederlandse Toyota Avensis 2.0 VVTi Executive NAP rijdt en schakelt zeer netjes. APK is geldig tot 31-03-27!
Toyota Avensis 2.0 VVTi Executive | Leder | Cruise | Stoelverwarming | LichtMetalen velgen | Elektrische stoelen | Elektrische ramen | NAP | Multifunctionele stuur | Xenon koplampen | Trekhaak
Met een auto als deze Toyota Avensis komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. En o ja, het lederen interieur is ook een vermelding waard! Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Toyota Avensis is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld.
Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Toyota Avensis heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Hoeveel kost een Toyota Avensis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























