
Toyota bZ4X - Active 71 kWh Adaptive Cruise controle, Lane assist, Achteruitrij camera, apple & android
Algemeen
| Prijs | € 34.999 |
| Prijs excl. BTW | € 28.997 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 22.952 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 maart 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HJP-33-V |
| Datum deel 1 | 29-03-2025 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Pacific blue metallic (8S6) (donker blau |
| Gewicht | 1870 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2025
Aandrijving
Actieradius: 512 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.465 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 186 x 1600 cm
Wielbasis: 285 cm
Accu
Accu: 71 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 6 uur en 45 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Interieur
Interieur: Zwart stof, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Toyota Approved Occasion (inbegrepen à € 599):
- ViaBOVAG (zonder meerprijs):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Toyota Approved Occasion"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18” zilverkleurige lichtmetalen velgen, 5-dubbel-spaaks
- LED koplampen
- Pacific Blue (8S6)
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Deze bZ4X Active in de mooie fraaie kleur Pacific blue metallic is voorzien van Adaptieve Cruise control, Toyota Safety Sense 3, Climate Control, Warmtepomp, LED verlichting, Navigatie, Achteruitrijcamera, Draadloze Apple Carplay en Android Auto en nog veel meer!
Deze Active uitvoering heeft het beste rijbereik van 475km WLTP en kan snelladen tot 150kW. Thuis laden kan met de meegeleverde mode 2 (stopcontact 2,7kW) of mode 3 (laadpaal max 11kW) kabels.
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, Volle Accu en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Hoeveel kost een Toyota bZ4X verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























