
Toyota C-HR - 1.8 Hybrid 140 First Edition Limited*Zomeraanbieding gratis trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 34.900 |
| Prijs excl. BTW | € 29.034 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 11.451 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JRJ-03-F |
| Datum deel 1 | 23-10-2024 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 725 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2024 - mrt. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 103 kW (140 PK)
Vermogen elektromotor(en): 70 kW (95 PK)
Vermogen brandstofmotor: 103 kW (140 PK)
Koppel: 142 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 442 x 183 x 156 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 22-10-2027
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Bovag Garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Oto Nijkerk B.V. Watergoorweg 63 3861MA NIJKERK GLD, NL 0332453700 http://www.otonijkerk.nl info@otonijkerk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control adaptief
- Stuurwiel verwarming
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Ruitenwisserverwarming
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- Draadloze telefoonlader
- full-LED koplampen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Zomeraanbieding 2026 Gratis Trekhaak loopt tot 15-06-2026!! En is alleen geldig voor occasions bij Oto Nijkerk die wij vooraf hebben geselecteerd door foto op de website te voorzien van een label met AKTIE**
Oto Nijkerk is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs is ook de verkoopprijs. Dus geen extra kosten boven op de verkoopprijs.
Al onze occasions worden afgeleverd met 12 maanden garantie, afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa 24/7, volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur en een volle tank brandstof.
De getoonde prijzen zijn all-in, dus inclusief de beste garanties op al onze occasions.
Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merkt u ook aan deze Toyota C-HR. Op de teller van deze auto staat slechts 11451 kilometer. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige viercilinder benzinemotor. Stoelverwarming hoort ook bij de uitrusting van deze auto. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Met het full map navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. De uitrusting van deze auto is met draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, keyless entry en buitentemperatuurmeter behoorlijk compleet.
In de Toyota C-HR heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met 12 maanden Bovag Garantie. Als u meer wilt weten over deze Toyota, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Hoeveel kost een Toyota C-HR verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























