
Toyota C-HR - 1.8 Hybrid Active Keyless Start Dealer onderhouden Ad. Cruisecontrol
Algemeen
| Prijs | € 20.900 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 40.589 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-211-SL |
| Datum deel 1 | 13-07-2020 (import) |
| Motorvermogen | - |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Silver metallic (licht grijs metallic) |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 725 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 53 kW (72 PK)
Vermogen brandstofmotor: 72 kW (98 PK)
Koppel: 163 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 156 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Linde Emmeloord B.V. Tinweg 10 8304BP EMMELOORD, NL 0527614204 http://www.toyota-emmeloord.nl verkoop@vanderlinde-emmeloord.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- All season banden
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Apple Carplay / Android Auto
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth USB AUX (Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth)
- DAB + (DAB ontvanger)
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Parkeercamera
- USB AUX
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- ISOFIX
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane Departure Alert (LDA)
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
De gecommuniceerde prijs is de verkoopprijs, inclusief leges en standaard wettelijke garantie.
Het afleverpakket kost € 599,-
In dit pakket is inbegrepen:
* Onderhoudsbeurt conform schema, inclusief eventuele aanvullende werkzaamheden.
* APK keuring (indien nodig).
* Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur.
* 12 maanden servicepas met GRATIS pechservice
* Minimaal halve tank brandstof
* 12 maanden BOVAG garantie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Import auto's wijken vaak af van de Nederlandse versies waar deze website standaard vanuit gaat.
Hoeveel kost een Toyota C-HR verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























