
Toyota RAV4 - 2.5 Hybrid Dynamic Plus | Afneembare trekhaak | NL dealeronderhouden |
Algemeen
| Prijs | € 25.950 |
| Prijs excl. BTW | € 21.647 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2018 |
| Kilometerstand | 118.960 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | TD-751-D |
| Datum deel 1 | 18-07-2018 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | White (wit metallic) |
| Gewicht | 1665 kg |
| Trekgewicht max | 1650 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2016
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 132 kW (179 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 114 kW (155 PK)
Koppel: 210 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 56 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 185 x 171 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Rotterdam Schaapherderhof 5 2988CP RIDDERKERK, NL 0104323555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Dab
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
De Toyota RAV4 is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Toyota RAV4 biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! In een auto als deze kun je niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Onderweg wil je zo min mogelijk onnodige of afleidende handelingen verrichten. Vandaar ook de audiobediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Het luxeniveau in deze Toyota is niet alleen gericht op comfort, maar ook op jouw veiligheid. Tal van sensoren helpen je om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat je eraan hoeft te denken. En deze auto heeft ook cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, bagage afdekhoes en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Zoals je mag verwachten van deze Toyota RAV4 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat. Je bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































