
Toyota RAV4 - 2.5 Hybrid Style|Trekhaak|Alarm|Two Tone
Algemeen
| Prijs | € 25.495 |
| Bouwjaar | Maart 2019 |
| Kilometerstand | 159.581 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-529-XS |
| Datum deel 1 | 28-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1565 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2025
Technische informatie
Koppel: 221 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxB): 460 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: ✔ Geldige APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Parelmoer lak (110)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- camerabeeld in binnenspiegel
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Optioneel full service afleverpakket €795,- Dit omvat een grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, 12 maanden BOVAG garantie, compleet gepoetst en een volle tank brandstof.
Inruil en/of financiering is mogelijk. Kijk voor alle foto’s op onze website: www.grootendevries.nl
Super leuk dat u ons gevonden heeft, wij zijn Autobedrijf Groot & De Vries, een familiebedrijf met passie voor auto's. Al onze auto's zijn met zorg geselecteerd en voldoen aan onze kwaliteitseisen. Veel plezier met het bekijken van deze mooie occasion.
Iedere aankoopkeuring is toegestaan!
Uiteraard is het mogelijk om geheel vrijblijvend een proefrit te maken.
Wij staan voor kwaliteitsauto's voor een scherpe prijsstelling. Heeft u bij een collega autobedrijf een auto of bedrijfswagen gezien die volgens u vergelijkbaar is en toch minder kost, dan kijken wij graag met u mee of dit inderdaad het geval is en er geen belangrijke zaken missen of er iets anders met de aangeboden auto is. Wij hebben zo al veel miskopen helpen voorkomen.
Neem gerust contact op voor meer informatie of een live videogesprek:
Autobedrijf Groot & De Vries
Hyacintenstraat 36A
1131 HW Volendam
Info@grootendevries.nl
0299361562
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























