
Toyota RAV4 - 2.5 Plug-in Hybrid AWD Style | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 37.900 |
| Bouwjaar | September 2021 |
| Kilometerstand | 81.416 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJK-15-T |
| Datum deel 1 | 03-09-2021 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 136 kW (185 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2021 - dec. 2025
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 134 kW (182 PK)
Vermogen brandstofmotor: 136 kW (185 PK)
Koppel: 270 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.510 kg
Afmetingen (LxBxH): 460 x 186 x 169 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot: 22 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Lantinga V.O.F. Schoolstraat 34- 36 9981AN UITHUIZEN, NL 0595432240 http://www.toyota-lantinga.nl/ info@toyotalantinga.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Toyota Safety Sense
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Betreft een RAV4 Plug-In Hybrid. Trekgewicht 1.600KG
De geadverteerde prijs is de RIJKLAARPRIJS
Standaard wordt de auto aan u afgeleverd met:
- Minimaal 12 maanden APK
- Minimaal 12 maanden Bovag garantie (vraag naar de voorwaarden)
- Reinigen in- en exterieur
- Halve tank brandstof
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
- 12 maanden Pechhulp voor vrijwel heel Europa
Voor meer informatie over de auto of de garantievoorwaarden vraag naar onze verkoopadviseurs.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































