Toyota Starlet - 1.3i 1.3i - AutoWereld.nl
 

Toyota Starlet - 1.3i

1993, Benzine, Automaat, Hatchback, Rood
€ 1.750
56.972 km

Algemeen

Prijs € 1.750
Bouwjaar 1993
Kilometerstand 56.972 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 27 oktober 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken GZ-LZ-91
Datum deel 1 05-10-1993
Topsnelheid 160 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 14,80 sec
Motorvermogen 55 kW (75 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1296 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Rood (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Rood metallic
Gewicht 805 kg
Trekgewicht max 800 kg
Trekgewicht onger. 400 kg
Verbruik -
Introductiejaar mei 1995
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto Van Beek
Oppen Swolle 26

8325PG Vollenhove

0527246462

https://www.autovanbeek.nl

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,8 s
Topsnelheid: 160 km/u
GVW: 1.265 kg
Wielbasis: 230 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Stof

Milieu
Emissieklasse: Euro 1

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

- Metaal-/micakleur
- Metallic lak

= Bijzonderheden =

Auto Van Beek – Al sinds 1968 een vertrouwde naam in mobiliteit

Met meer dan 55 jaar ervaring zijn wij een begrip in de regio. Onze reputatie is gebouwd op kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service, precies wat u mag verwachten van een gerenommeerd autobedrijf. Bij ons staat de klant centraal, en dat merkt u in alles wat we doen.

Gelegen aan de N331 tussen Vollenhove en Zwartsluis (Oppen Swolle 26), bieden wij een ruime keuze aan occasions. Met **circa 100 voertuigen op voorraad** vindt u bij ons altijd een auto die bij u past, van compacte stadsauto’s tot ruime gezinswagens.

Bezoek onze website op www.autovanbeek.nl voor ons actuele aanbod en meer informatie. Wij zijn trots op onze rijke historie en zetten die traditie voort met oog voor de toekomst.

Kom langs en ervaar zelf waarom Auto Van Beek al meer dan vijf decennia een vertrouwde partner is voor mobiliteit. Typ- en specificatiefouten voorbehouden. Wij staan klaar om u te helpen!

** Alle moeite is genomen om de informatie op deze pagina zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.**

Auto Van Beek – Al sinds 1968 een vertrouwde naam in mobiliteit

Strategisch gelegen aan de N331 tussen Vollenhove en Zwartsluis (Oppen Swolle 26), bieden wij u een uitgebreide selectie van circa 100 occasions.

Ontdek ons actuele aanbod op www.autovanbeek.nl. Al meer dan 55 jaar staan wij garant voor kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service zoals u die mag verwachten van een gerenommeerd autobedrijf.

** Alle moeite is genomen om de informatie op deze pagina zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.**

Hoeveel kost een Toyota Starlet verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto Van Beek

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken