
Toyota Tundra - 5.7 V8 Double Cab UNIEK | ZEER MOOI
Algemeen
| Prijs | € 34.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 42.290 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 252.489 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 8-VRT-57 |
| Datum deel 1 | 11-11-2011 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 284 kW (386 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 5663 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2581 kg |
| Trekgewicht max | 3265 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Toyota Tundra occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2009 - 2013
Modelcode: XK40
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 544 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 98 liter
Maten en gewichten
GVW: 3.265 kg
Breedte: 203 cm
Wielbasis: 371 cm
Functioneel
Laadklep: Ja
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 239 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- RDW Leges
- Bosman afleverpakket (€ 1.250 ex BTW meerprijs):
- Technische controle
- APK (indien nodig)
- Wassen en poetsen
- Volle tank brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- mistlampen voor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij Bosman Automotive B.V. doen we ons uiterste best om alle voertuigen met de juiste specificaties en accessoires te adverteren en streven wij naar een mooie en eerlijke verkoop. Echter, er kan onder bepaalde omstandigheden een verschil bestaan tussen de beschreven opties en/of accessoires en de daadwerkelijke configuratie van de auto. Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele afwijkingen. Wij raden u aan de configuratie en uitrusting van de auto altijd zelf te controleren.
Afleverpakket:
Voor onze occasions hanteren wij een afleverpakket, bestaande uit:
- Technische controle
- APK (indien nodig)
- Wassen en poetsen
- Volle tank brandstof
De kosten voor het afleverpakket zijn:
- Personenwagens: €599 incl. BTW
- Bedrijfswagens en 4x4 terreinwagens: €1.250 excl. BTW
Voor vragen of meer informatie, neem gerust contact met ons op!
Bosman Automotive B.V.
Hoeveel kost een Toyota Tundra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














