
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Aspiration - Automaat - Panorama Dak
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 122.292 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 06-RVP-2 |
| Datum deel 1 | 06-08-2011 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1060 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R16
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 170 x 160 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Dakspoiler
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Aspiration, bouwjaar 2011, kleur blauw, panorama dak, climate control, radio/bluetooth speler origineel van de Toyota dealer op groot scherm, elektrische ramen, elektrische buitenspiegels, centrale vergrendeling, stuurbekrachtiging, dubbele airbag en zij airbag, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, achteruit rij camera, trekhaak, perfecte banden, heeft slechts 122.292 km gelopen, apk tot 24 maart 2027, rijdt en schakelt perfect, voor verdere info 0162-316644.
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Aspiration Automaat [ ecc, camera, h-leer, trekhaak, lmv ]](https://cdn.autowereld.nl/I760099838/240x180/toyota-verso-s-1-3-vvt-i-aspiration-automaat-ecc-camera-h-leer-trekhaak-lmv.jpg)











