
Toyota Verso - 1.6 VVT-i Business
Algemeen
| Prijs | € 6.890 |
| Bouwjaar | Februari 2011 |
| Kilometerstand | 175.607 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-PJP-6 |
| Datum deel 1 | 04-02-2011 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 97 kW (132 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Toyota Verso 1.6 VVT-i Business
- Kenteken: 32-PJP-6
- Merk: Toyota
- Model: Verso
- APK tot: 22-03-2027
- Tellerstand: 175607 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 1ZR-FAE
- Vermogen: 97 kW / 132pk
- Ledig gewicht: 1395 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 444 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Zolang de advertentie er staat is de auto aanwezig, aanvragen of de auto er nog is zullen dan ook niet beantwoord worden. Ongezien bieden op auto's heeft geen zin, hetzelfde geld voor laatste prijs aanvragen, ook hier zullen we niet op antwoorden.
ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND !! VOOR BEZICHTIGING ALTIJD EVEN BELLEN SVP !!
Al onze prijzen zijn rijklaar, zonder verdere bijkomende kosten. Biedingen en laagste prijs aanvragen zullen niet in behandeling genomen worden. Als u interesse heeft in een van onze occasions raden we aan om voordat u naar ons toe komt dit kenbaar te maken. Een afspraak maken voor een dag of enkele dagen later is mogelijk, maar de auto wordt pas definitief gereserveerd als u van huis vertrekt. Daarom graag voor vertrek altijd nog even contact opnemen of de auto dan nog beschikbaar is. Wij zullen dan gedurende uw reistijd de auto voor u reserveren.
Inruil, verzekering en financiering is mogelijk. Voor vragen of informatie kunt u ons telefonisch bereiken op 06-45 86 46 86.
Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m zaterdag tussen 9.30 uur en 17.30 uur. Buiten deze tijden kunt u ons een sms, whatts app of email sturen naar 06-45 86 46 86 of info@autosalesbrabant.nl.
Ondanks dat wij ons best doen om alle informatie in de advertenties juist weer te geven, kunnen er geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoirelijst door druk en/of plaatsingsfouten. Houdt u dus rekening, om bij aanschaf, de voor u belangrijke opties en accessoires te controleren of deze aanwezig zijn om teleurstelling achteraf te voorkomen.
Ons bezoekadres is:
Auto Sales Brabant
Franse Akker 24 B
4824AK Breda
0645864686
info@autosalesbrabant.nl
www.autosalesbrabant.nl/
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































