
Toyota Verso - 1.6 VVT-i Terra - Airco, Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.145 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 195.894 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-SJ-GN |
| Datum deel 1 | 18-01-2006 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1320 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Aluminium interieur afwerking
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Elektrische ramen voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Knieairbag voor
- Multifunctioneel stuur
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Trekhaak, vast
- Verstelbaar stuur
= Bijzonderheden =
Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze auto is al netjes schoongemaakt en staat klaar om direct bekeken en gereden te worden.
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























