
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Business
Algemeen
| Prijs | € 7.750 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 169.778 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 86-RGF-2 |
| Datum deel 1 | 16-05-2011 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.125 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 179 x 163 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 162 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Toyota Verso 1.8 VVT-i uit 2011, afkomstig van de eerste eigenaar. Mooie en betrouwbare gezinsauto met veel ruimte en comfort.
Voorzien van airco, cruise control, navigatie, parkeersensoren achter, achteruitrijcamera, elektrische ramen voor en achter en lichtmetalen velgen. Daarnaast uitgerust met een glazen panoramadak met elektrisch zonnescherm en een volle jaar APK.
Rijdt en schakelt uitstekend. Een comfortabele en goed onderhouden auto waar je nog jarenlang plezier van kunt hebben.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































