
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Business - 7PERSOON/AUTOMAAT/NAVI/NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 283.287 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 07-KXD-7 |
| Datum deel 1 | 25-02-2010 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1445 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
- Kenteken: 07-KXD-7
- Merk: Toyota
- Model: Verso
- APK tot: 24-04-2027
- Tellerstand: 283287 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1794 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 2ZR-FAE
- Vermogen: 108 kW / 147pk
- Ledig gewicht: 1445 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 444 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Wij zijn alleen op afspraak geopend, u kunt telefonisch een afspraak inplannen.
Inruil bij AC de Vaart is mogelijk!
Eventuele typefouten en/of (prijs)afwijkingen zijn voorbehouden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
AC de Vaart
Dukdalfweg 15A
1332BH Almere
0613435358
acdevaart@hotmail.com
www.acdevaart.nl
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































