
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Business AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | Juni 2015 |
| Kilometerstand | 90.692 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-681-TZ |
| Datum deel 1 | 30-06-2015 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1425 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.125 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 179 x 163 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
Overig
- 17" LV
- bi-xenon koplampen (+koplampreiniging)
- Navigatiesysteem full map
= Bijzonderheden =
De Toyota Verso is een goed voorbeeld van Japanse bouwkwaliteit. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Verder is de Toyota uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen en warmtewerend glas.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. De bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Toyota helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Verso samen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































