
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Business/Panorama dak
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | Januari 2014 |
| Kilometerstand | 143.988 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TFL-48 |
| Datum deel 1 | 14-01-2014 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Albert Soncklaan 4
1701BX Heerhugowaard
072-5712710
www.koopmanimmink.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2013 - dec. 2015
Referentienummer: 1518
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Wielbasis: 278 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 158 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleverpakket Bovag
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; VETOS garantie; Afleverpakket BOVAG: Voor maar € 495,= extra ontvangt u op deze occasion: • de 6 maanden BOVAG garantie uitgebreid met frictie materialen en airco • een onderhoudsbeurt (welke nodig is volgens fabrieksschema) • nieuwe APK (minimaal 12 maanden geldig) • 1/2 vol brandstoftank • VETOS PLUS Pas • een volledige poetsbeurt van de auto.; Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Poetsbeurt, Vetos Plus Pas, ½ tank brandstof
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij zijn gespecialiseerd in Toyota en Lexus. Door kennis en investeringen zijn wij het beste adres voor deze merken. Tot ziens bij VETOS Autobedrijf Koopman Immink
Alle occasions worden standaard geleverd met minimaal 3 maanden APK, occasions boven de € 4500,= standaard met 12 maanden BOVAG garantie en 2 weken omruilgarantie ( max. 750 km ).
Kijk ook naar de mogelijkheid voor een aantrekkelijk afleverpakket op deze auto !
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze
informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Tesla Model 3 - Standard RWD Plus [ LFP-ACCU+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I762143565/240x180/tesla-model-3-standard-rwd-plus-lfp-accu-autopilot-60-kwh-premium-audio.jpg)
















































