
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Dynamic 7p
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 207.867 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 90-ZDS-8 |
| Datum deel 1 | 05-03-2009 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2009
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 2.035 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG pakket standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas
- mistlampen voor
Infotainment
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Mouris, waar service nog echt is!
Interesse in één van onze occasions? Vraag vrijblijvend een offerte aan, met of zonder inruil!
Uiteraard zijn alle auto's voorzien van een duidelijke onderhoudshistorie, kortom u koopt zekerheid bij ons.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































