
Toyota Verso - 1.8 VVT-i Luna 7p. 1e Eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 185.165 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 82-JJB-8 |
| Datum deel 1 | 16-06-2009 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2007 - aug. 2008
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.035 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 177 x 167 cm
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf van Dolderen Burg Grothestraat 68 3761CN SOEST, NL 0356012330 http://www.dolderen.nl info@dolderen.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Autobedrijf van Dolderen staat sinds 1933 garant voor Uw mobiliteit. Wij zijn de specialist voor Uw nieuwe gebruikte Toyota. De getoonde prijs is een verkoopprijs inclusief ons basispakket.Het basispakket bestaat uit : Tenaamstelling en leges kosten,geldende apk,vloeistof en verlichting controle en gecontroleerde kilometerstand .Optioneel is het mogelijk om voor een compleet afleverpakket te kiezen. Het afleverpakket kost € 895 en bestaat uit: afleveringsbeurt conform onderhoudsschema ,nieuwe apk, reiniging van in- en exterieur en 12 maanden BOVAG garantie.
Alle technologie in de Toyota Verso is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2009 heeft 185165 kilometer op de teller staan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen en donker getint glas achter horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Bij slecht weer heeft u alle aandacht nodig voor de weg. Daarom regelt de regensensor de wiscapaciteit op uw voorruit. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Wilt u met deze Toyota Verso een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Aan de omschrijving in deze advertentie is de grootst mogelijke zorg besteed, toch is het mogelijk dat in de advertentie opties zijn vermeld welke niet op de auto aanwezig zijn. Er kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































