
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid 115 Dynamic I Stuur en Stoelverwaming I Camera I Adptive Cruise
Algemeen
| Prijs | € 28.445 |
| Prijs excl. BTW | € 23.508 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 12.019 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 27-06-2025 |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 2792813
Technische informatie
Vermogen: 85 kW (115 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 141 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Topsnelheid: 170 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Afmetingen (LxBxH): 417 x 177 x 156 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Leaseprijs: € 470 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 18-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 27-06-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 17"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Luxe stoffen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Aanhanger assistent
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale airbag voor
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Een keurige auto, dat is deze Toyota Yaris Cross, die 12019 kilometer heeft gelopen. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Lijkt deze Toyota u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























